Anasayfa / Teknoloji Dışı / Otomobil / 2017 Honda Crv Özellikleri ve Resimleri Belli Oldu
2017 honda crv

2017 Honda Crv Özellikleri ve Resimleri Belli Oldu

Ülkemizde SUV segmentinde çok satan modeller arasında yer alan Honda Crv modelinin yeni kasası ile görücüye çıktı. Biz de bu yazımızda Yeni 2017 Honda Crv özellikleri ve model ile ilgili merak ettiğiniz 2017 Honda Crv Ne Zaman çıkacak, 2017 honda Crv özellikleri vb. sorular hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Yeni 2017 Honda CRV Özellikleri

Yeni Honda Crv eski kasaya oranla daha keskin hatları, daha sportif far ve gündüz LED’leri, kaslı tampon yapısı ile daha agresif ve çekici görünüyor. Eski kasaya oranla uzun kaput, uzun aks aralığı ile daha geniş bir iç hacim sunuyor.

Yeni Honda Crv’nin yenilenen LED stop’ları tavana  doğru uzanan yapısı ve şık aydınlatması ile oldukça dikkat çekici duruyor.

2017 honda crv

Yeni Crv’nin önceki modelden ayıran özellikleri arasında artık yeni modellerin çoğunda gördüğümüz elektrikli ve sensörlü bagaj kapağı yer alıyor. Böylece eliniz dolu olduğunda bagaj altındaki sensöre ayağınızı yaklaştırdığınız bagaj kapağı otomatik olarak açılıyor.

2017 honda crv

Yeni Crv’den kullanılan yumuşak malzemeler ve ahşap görünümlü trim aksesuarlar modele premium bir hava katmış.

2017 Honda Crv de yer alan 7 inch büyüklüğündeki renkli ve dokunmatik multimedya ekran gelişmiş bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu ekran ile birlikte Apple Car Play ve Android Auto platformları da desteklenmekte. Böylece Android ya da iOS cihazlarınızın ekranları Crv’nin multimedya ekranına aktarabilir ve cihazınızın internetini aracınız üzerinden kullanabilirsiniz.

2017 honda crv

2017 Honda Crv Fiyat

Gelelim yeni Honda Crv çıkış tarihi ve fiyat bilgisine. Aracın tanıtımı yeni yapıldı ancak seri üretime ne zaman geçeceği ve fiyat bilgisi henüz belli değil.

Bu yazımızda sizlere 2017 Honda CRV özellikleri hakkında az da olsa bilgiler sunduk. Yeni Honda CRV fiyatı, çıkış tarihi ve özellikleri netleştikçe model hakkında bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yazı ilginizi çektiyse diğer otomobil haberleri yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
2017 Honda CRV Özellikleri
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir