Anasayfa / Uygulamalar / All in One Toolbox Uygulama Eklentileri
android ram artırma uygulaması

All in One Toolbox Uygulama Eklentileri

Birkaç gün önce en iyi Android hızlandırma ve Android ram arttırma uygulamalarından biri olan All in One Toolbox uygulamasının incelemesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda da All in One Toolbox Plugin yani eklenti desteğinden bahsedeceğiz.

All in One Toolbox Uygulama Eklentileri

All in One Toolbox uygulaması sunduğu eklenti desteği sayesinde diğer optimizasyon uygulamalarından ayrılmaktadır. Bu eklentilerden en önemlileri “Android Auto Task Plugin” ve “Android Applock Plugin” dir.

Diğer All in One Toolbox eklentileri; Android uygulama kilit eklentisi “Applock Plugin“, Android hızlı ayar seçeneklerini düzenleyebileceğiniz “Quick Settings” eklentisi, Android ses ayarları yapabileceğiniz “Volume Settings Plugin“, Android telefonunuzdaki sensör bilgilerini görebileceğiniz “Android Sensor Plugin” eklentileridir.

Android Ram Artıma

All in One Toolbox Zamanlayıcı Eklentisi

All in One Toolbox uygulamasının en sevdiğim ve onu diğer benzer uygulamalardan ayıran en önemli özelliği Android hızlandırma işlerini otomatik olarak yapabilmesi. Peki All in One Toolbox uygulaması Android uygulamalarını otomatik olarak nasıl kapatıyor ya da android gereksiz dosyaları otomatik olarak nasıl temizliyor?

All in One Toolbox uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra Ana Menüden “Araç Kutusu” seçeneğine girip buradan “Eklentiler” bölümüne giriyorsunuz. Burada All in One Toolbox uygulamasının desteklediği eklentileri göreceksiniz. Bu eklentiler uygulama ile birlikte kurulu olarak gelmiyor. Sizin sonradan bu eklentileri All in One Toolbox uygulamasına kurmanız gerekiyor.

Zamanlama işlemini yapabilmeniz için Android Auto Task Plugin eklentisini ücretsiz olarak telefonunuza kurun. Uygulama kurulduktan sonra otomatik olarak eklentiler menüsü altına kendini ekleyecek. Sonrasında eklentiyi tıklayın ve açın.

android ram artırma

Burada Android otomatik hızlandırma, Android Ram Arttrma ya da Android otomatik arkaplan uygulama kapatma seçeneklerine istediıiniz zamanı girin.

İlave Olarak Android otomatik wifi açma kapama, otomatik uçak moduna alma, uçak modu zamanlama işlemlerini de bu plugin ile yapmak mümkün.

Böylece telefonunuzda otomatik olarak Android gereksiz dosya temizleme, Android Ram Arttırma, Android arka planda çalışan uygulamaları kapatma işlemlerini zamanlayacak ve bu sayede istediğiniz saatte ya da saat aralıklarında bu işlemlerin otomatik olarak yapılmasını sağlamış olacaksınız.

Android Auto Task Plugin indirmek için tıklayın.

Android Applock Plugin

All in One Toolbox ın diğer öneli eklentisi “Applock Plugin“. Applock Plugin ile Android uygulamalarına şifre koyma, Android uygulama gizleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Bunun için yukarıda bahsettiğimiz şekilde Applock Plugin i telefonunuza kurun ve eklentiler altından eklentiyi çalıştırın. Bu ekran hangi uygulamaya şifre koyacaksanız şifrenizi oluşturun ve şifrelenecek uygulamayı seçin o kadar.

Android Applock Plugin indirmek için tıklayın.

All in One Toolbox Uygulama Eklentileri Tavsiye Yorum

All in One Toolbox uygulaması sunduğu eklenti desteği gelişmiş özellikleri ile tavsiye ettiğimiz Android hızlandırma, Android gereksiz dosya temizleme ve Android Ram arttırma işlemlerini zamanlayarak yapmanıza imkan veren ve telefonu yormayan güzel bir uygulama.

Yazzımız beğendiyseniz yazı altındaki Facebook linkinden yazımızı paylaşabilir ya da diğer uygulama incelemelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir