Anasayfa / Oyunlar / Angry Birds Action – Angry Birds Serisinin Son Oyunu Çıktı
Angry Birds Action Apk

Angry Birds Action – Angry Birds Serisinin Son Oyunu Çıktı

Akıllı telefonların yeni yeni popüler olmaya başladığı 2010 yılı başlarında oldukça popüler olan Angry Birds oyunlarının en yeni üyesi Angry Birsd Action oyunu üretici Rovio tarafından oyun severlerin hizmetine sunuldu. Oyunu yazı altındaki Angry Birds Action Apk indir başlığı altından indirebilirsiniz.

Angry Birds Action

AmaçOyundaki amacınız, kızgın kuşları fırlatarak oynadığınız alandaki hedefleri yok ederek puan kazamak.
Oynanış Seçtiğiniz kızgın kuşu maksimum sayıda hedef vuracak şekilde ayarlayın ve kuşu hedefe yollayın.
Android SürümüAndroid 4.1 ve üzeri
iOS SürümüiOS 8.0 ve üzeri
Yapımcı Rovio
BoyutuAndroid 321 Mb,  iOS 379 Mb
FiyatıÜcretsiz

Kısa bir zaman önce Angry Birds oyunları üreticisi Rovio tarafından Angry Birds Action oyunu sadece bazı ülkeler için kullanıcılara sunulmuştu. Dün itibariyle Angry Birds Action Android ve iOS versiyonları ülkemizde de kullanıcılara sunulmuş oldu.

Angry Birds Action! oyunu daha önce sunulan Angry Birds oyunlarından oynanış açısından biraz farklı. Oynanış tarzı olarak kuş fırlatma konsepti devam etmekle beraber, oynanılan ortam ve hedefleri yok etme şekli itibariyle daha çok pinball ve tilt tarzı bir oynanış şekli ile karşılaşıyorsunuz.

Angry Birds Action Apk

Angry Birds Action apk oyunu hikayesi itibariyle kızgın kuşların dikkat çeken karakterlerinden Red’in başından geçen olayları içeriyor. Bir gün Red uykusundan uyandığında yaşadığı köyün saldırıya uğradığını ve yumurtalarının çalındığını görüyor. Köydeki arkadaşları ise bu durumdan dolayı Red’i suçluyor. Bunun üzerine Red,  bunu yapanları bulmak ve yumurtalarını kurtarmak için köyü terk ediyor.

Angry Birds Action apk oyununda fırlattığınız kuşlar ile size sunulan alandaki tüm yumurtaları vurmanız gerekiyor. Fırlattığının kuş oyun alanında bir tilt makinesi içindeymişcesine sağa sola çarparak hareket ediyor. Bu esnada çarptığı engel ve yumurtaları yok ediyor. Bu nedenle kuşu ilk fırlatırken hesaplayarak fırlatmak önem arz ediyor.

Angry Birds Action Apk indir

Angry Birds Action apk Android cihazlara indirmek için tıklayın.

Angry Birds Action ipa iOS cihazlara indirmek için tıklayın.

 

Yazımızı beğendiyseniz diğer oyun yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz. Angry Birds Action oyunu ile ilgili merak ettiklerinizi yazı altına mesaj atarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Akıllı telefonların yeni yeni popüler olmaya başladığı 2010 yılı başlarında oldukça popüler olan Angry Birds oyunlarının en yeni üyesi Angry Birsd Action oyunu üretici Rovio tarafından oyun severlerin hizmetine sunuldu. Oyunu yazı altındaki Angry Birds Action Apk indir başlığı altından indirebilirsiniz. Angry Birds Action Amaç Oyundaki amacınız, kızgın kuşları fırlatarak oynadığınız alandaki hedefleri yok ederek puan kazamak. Oynanış  Seçtiğiniz kızgın kuşu maksimum sayıda hedef vuracak şekilde ayarlayın ve kuşu hedefe yollayın. Android Sürümü Android 4.1 ve üzeri iOS Sürümü iOS 8.0 ve üzeri Yapımcı  Rovio Boyutu Android 321 Mb,  iOS 379 Mb Fiyatı Ücretsiz Kısa bir zaman önce Angry Birds oyunları üreticisi Rovio tarafından Angry Birds…

Angry Birds Action

Grafik - 8.5
Ses - 8
Kontrol - 8.5
Eğlence - 9
Özgünlük - 7.5

8.3

Puan

User Rating: 4.2 ( 1 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir