Anasayfa / Oyunlar / Merakla Beklenen Asphalt Xtreme Oyunu Yayınlandı
Asphalt Xtreme apk indir

Merakla Beklenen Asphalt Xtreme Oyunu Yayınlandı

En çok beğenilen ve en çok indirilen Mobil Araba yarışı oyunları kategorisinde ayrı bir yeri olan Asphalt serisinini son oyunu Asphalt Xtreme apk oyunu çıktı. Oyunu yazı altında yer alan Asphalt Xtreme apk indir başlığı altından indirip oynayabilirsiniz.

Asphalt Xtreme Apk

AmaçOyundaki amacınız, 4×4 arazi araçları ile birbirinden eğlenceli parkurlarda rakipler ile yarışmak parkurları en iyi derece ile bitirmek.
Oynanış Oyunu telefonunuzun hareket sensörleri ile sağa sola yönlendirerek ve ekrana dokunarak oynayabilirsiniz.
Android SürümüAndroid 4.0 ve üzeri
iOS Sürümü
Yapımcı Gameloft
BoyutuAndroid Data dosyası ile birlikte kapladığı alan 1.0 Gb civarı
FiyatıÜcretsiz / Uygulama içi satın alma

Asphalt Xtreme apk indir

Gameloft firmasının en sevilen ve en çok indirilen yarış oyunları arasında yer alan oyunu Asphalt serisinin son oyunu Asphalt Xtreme apk oyunu yayınlandı.

Oyunda 35 farklı 4×4 araba yer almakta. Bu arabaları oyunda ilerledikçe kazandığınız puan ve paralar ile modifiye edebiliyorsunuz.

Asphalt Xtreme apk indir

Oyunda Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge ve Chevrolet gibi markaların 4×4 ve SUV modellerini seçip heyecana kapılıyorsunuz.

Oyunu ayrıca desteklediği eş zamanlı multiplayer desteği ile arkadaşlarınızla aynı oyun içerisinde oynayabilir ve heyecanlı dakikalar yaşabilirsiniz.

Asphalt Xtreme Apk indir

Asphalt Xtreme apk indir.

 

En çok beğenilen ve en çok indirilen Mobil Araba yarışı oyunları kategorisinde ayrı bir yeri olan Asphalt serisinini son oyunu Asphalt Xtreme apk oyunu çıktı. Oyunu yazı altında yer alan Asphalt Xtreme apk indir başlığı altından indirip oynayabilirsiniz. Asphalt Xtreme Apk Amaç Oyundaki amacınız, 4x4 arazi araçları ile birbirinden eğlenceli parkurlarda rakipler ile yarışmak parkurları en iyi derece ile bitirmek. Oynanış  Oyunu telefonunuzun hareket sensörleri ile sağa sola yönlendirerek ve ekrana dokunarak oynayabilirsiniz. Android Sürümü Android 4.0 ve üzeri iOS Sürümü - Yapımcı  Gameloft Boyutu Android Data dosyası ile birlikte kapladığı alan 1.0 Gb civarı Fiyatı Ücretsiz / Uygulama içi satın…

Asphalt Xtreme apk indir

Grafik - 9
Ses - 8.5
Kontrol - 9
Eğlence - 9.5
Özgünlük - 8

8.8

User Rating: 2.87 ( 5 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir