Anasayfa / Mobil Cihazlar / Akıllı Telefonlar / Asus Zenfone 3 Çıkış Tarihi Ne Zaman?
asus zenfone 3 çıkış tarihi

Asus Zenfone 3 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Asus’un ülkemizde de iyi satış rakamlarına ulaşan Zenfone serisinin son telefonu Asus Zenfone 3 çıkış tarihi merak konusu olmayı sürdürüyor.

2016 yılının Mayıs ayı içerisinde tanıtılan yeni Asus Zenfone 3 modeli dünya genelinde satışa 2016 Ağustos ayı içerisinde başlamıştı. Önceki Zenfone kullanıcıları tarafından ülkemizde de merakla beklenen Asus Zenfone 3 Türkiye satış tarihi Ekim ayı içerisinde bekleniyordu. Ancak distribütör firma sürpriz bir hamle ile satışı erteledi ve modeli bekleyen kullanıcıları da hayal kırıklığına uğrattı.

asus zenfone 3 çıkış tarihi

Asus Zenfone 3 Çıkış Tarihi

Peki Asus Zenfone 3 ne zaman satışa çıkacak? Teknoloji kulislerinde dolaşan haberlere göre Asus, içinde bulunduğumuz Kasım ayı içerisinde Türkiye’de bir toplantı gerçekleştirecek. Bu toplantıda yeni modeller Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Max ülkemizde tanıtılacak ve yeni yıla girmeden Kasım sonu ya da aralık başı gibi ülkemizde satışa sunulacak.

Ülkemizde Asus Zenfone 3 fiyatı henüz belli değil. Muhtemelen Kasım ayı içerinde yapılacak tanıtım toplantısında bu modellerin fiyatları da belli olacak.

 

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Asus Zenfone 3 Çıkış Tarihi
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir