Anasayfa / Haberler / iMessage Android Sürümü Sonunda Geliyor
imessage android

iMessage Android Sürümü Sonunda Geliyor

iPhone kullanıcıları tarafından anlık mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan iMessage Android sürümü geliyor.

iMessage Android Sürümü

Haberin ayrıntılarına geçmeden önce iMessage nedir , iMessage hangi iOS sürümlerinde kullanılır sorularının cevaplarını verelim.

iMessage Apple cihazlarda ister GSM istem WiFi üzerinden ücretsiz olarak diğer iMessage kullanıcıları ile anlık mesajlaşmanızı sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır.

iMessage kullanabilmeniz için en az iOS 5.0 sürümüne sahip olmanız gerekmektedir. iMessage uygulamsı her yeni iOS sürümü ile geliştirilmekte ve Apple tarafından uygulamaya yeni özellikler eklenmektedir.

imessage android

Apple kullanıcıları arasında çok yaygın olan iMessage uygulaması, Android platformuna sahip cihazlarda kullanılamadığından sadece Apple kullanıcıları arasında kullanılmakta. Anlık mesajlaşma uygulaması rekabetinin hat safhada olduğu ve Whatsapp gibi güçlü bir rakibin olduğu teknoloji dünyasına Apple da kaygısız kalmayarak iMessage Android sürümü geliştirme çalışmalarına başladı.

Bu haber teknoloji kulislerinde oldukça heyecan yarattı ve Android kullanıcılarını da oldukça sevindirdi.

iMessage Android çıkış tarihi ve iMessage hangi Android sürümlerinde çalışacak sorularının cevapları belli değil ancak proje gerçekleştiğinde anlık mesajlaşma uygulama rekabetinin epey değişeceği kesin gibi görünüyor.

Yazımızı beğendiyseniz diğer teknoloji haber içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
iMessage Android Sürümü
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir