Anasayfa / Haberler / Instagram Video Süresi 60 Saniye Oldu
instagram video süresi

Instagram Video Süresi 60 Saniye Oldu

Instagram Video Süresi

Günümüzün popüler sosyal resim paylaşım platformu Instagram, 2013 yılı Haziran ayında kullanıcılarına fotoğraflara ilave olarak video paylaşmaya da imkan tanımaya başlamıştı. Video paylaşım özelliğin ilk çıktığı günlerden bugüne kadar Instagram Video Süresi 15 saniyeyle kısıtlıydı. Ancak yakın zamanda sunulacak güncelleme ile Instagram Video Süresi 60 saniye yani 1 dakikaya kadar video paylaşımı mümkün olacak.

Bundan yaklaşık 2 ay kadar önce Instagram’da reklam verenler için video süresi 60 saniye olarak belirlenmişti. kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda reklam verenlere uygulanan bu ayrıcalık son kullanıcılar için de uygulanacak.

Instagram video süresi

Mevcut durumda Instagram reklam verenlerin ve satış için reklam platformu olarak kullanan ticari işletmelerin de popüler platformlarından biri haline geldi. Bu durumun farkında olan Instagram’ın sahibi Facebook tarafından desteklenmekte ve bu doğrultuda güncellemeler yayınlanmakta.

Bu doğrultuda önümüzdeki dönemde Instagram tarafında Reklam sektörüne yönelik yeni güncelleme ve yenilikleri görmeye devam edeceğiz.

Instagram indir

Instagram Android apk indir.

Instagram IOS iPhone indir.

 

Yazımızı beğendiyseniz diğer teknoloji haberlerimize de buradan ulaşabilirsiniz. Instagram video süresi ya da diğer özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi yazı altına mesaj bırakarak bizimle paylaşabilirsiniz. Sorularınıza en kısa zamanda cevap verilecektir.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Instagram Video Süresi
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir