Anasayfa / Mobil Cihazlar / Akıllı Telefonlar / iPhone 7 Jet Beyaz Renk Seçeneği Geliyor
iPhone 7 Jet Beyaz

iPhone 7 Jet Beyaz Renk Seçeneği Geliyor

Apple, iPhone 7 satışlarını artırmak için yaptığı tanıtım ve reklam hamlelerine ilave olarak yeni bir hamle daha yapıyor. Apple’ın bu yeni hamlesi renk seçenekleri arasına iPhone 7 Jet Beyaz renk seçeneğini  eklemek.

Mobil dünya pazarında akıllı telefon satışlarının düşüş gösterdiği şu günlerde, Apple firması bu durumu tersine çevirmek adına elinde geleni yapıyor. Geçen sene 51.2 milyon adet civarı iPhone satan firma bu yıl satış beklentisini 40-50 milyon adet aralığı olara açıklamıştı. Hatta bazı analistler tarafından göre bu rakamın 40 milyonun altını bile görebileceği tahminleri yapılıyordu.

iPhone 7 Jet Beyaz

iPhone 7 Jet Beyaz

Apple‘da bu durumu tersine çevirmek adına mobil cihaz pazarında sen çok tercih edilen renk seçeneklerinden olan Beyaz rengi iPhone 7 telefonlara getirme kararı aldı.

Yeni modelin renk kodu netlik kazanmadı ancak büyük olasılıkla renk kodu iPhone 7 Jet Beyaz olacak. iPhone 7 Jet Black rengi gibi parlak bir kasaya sahip olması beklenen model, beklentiler doğru çıkar ise beyaz renk telefon severleri oldukça heyecanlandıracak ve Beyaz iPhone 7 satış miktarlarının artmasına sebep olacaktır.

Jet Beyaz renk seçeneğinin 2017 yılının ilk çeyreğinde çıkması ve bu hamle ile iPhone 7 Jet Beyaz satış rakamları ile yeni yıl satışlarının hareketlendirilmesinin amaçlandığı tahmin ediliyor.

 

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Teknopedia.org
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir