Anasayfa / Haberler / LG G5 Android 7 Nougat Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı
LG G5 Android 7

LG G5 Android 7 Nougat Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

2016 yılının son günlerine yaklaştığımız şu günlerde bir Android güncelleme haberi de LG cephesinden geldi. LG tarafından dün açıklanan haber ile LG G5 Android 7 Nougat güncellemesi yayınlandı.

LG G5 Android 7 Nougat

LG G5 kullanıcıları için bir nevi yeni yıl hediyesi olan bu haber ile Lg G5 telefonlar Android 7 güncellemesi almış oldu. Bu yıl Şubat ayında duyurulan ve dünyanın ilk modüler yapıya sahip telefonu ünvanına sahip LG G5 modeli için sene başında iyi bir tanıtım  süreci başlatılmış ve LG yeni yılın ilk yeni amiral model telefonunu tanıtarak iyi bir giriş yapmıştı.

LG G5 Android 7 Nougat

Ancak daha sonra çıkan Samsung, Sony modellerinin gerisinde kaldı. Buna rağmen LG G5 modeli, Nexus, Pixel ve Android One telefonlardan sonra Android 7 Nougat güncellemesini alan modeller arasına girdi.

Lg G5 Android 7 güncellemesi ilk olarak Güney Kore’deki cihazlara sunuldu. Lg G5 Türkiye cihazlara Android 7 güncellemesinin ne zaman geleceği henüz belli değil ancak, muhtemelen en geç Ocak 2017 içerisinde güncelleme ülkemizdeki LG G5 kullanıcılarına da sunulacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz diğer teknoloji haber yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
LG G5 Android 7 Nougat Güncellemesi
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir