Anasayfa / Mobil Cihazlar / Akıllı Telefonlar / LG G5 SE Özellikleri – LG G5 SE Modeli Geliyor
LG G5 SE Özellikleri

LG G5 SE Özellikleri – LG G5 SE Modeli Geliyor

LG G5 modelinin duyurulmasının ardından çok fazla zaman geçmemesine rağmen LG tarafından orta segment için yeni bir telefon daha duyurulacağı dedikoduları gelmeye başladı. Yeni modelin adı LG G5 SE olarak belirlenmiş. Peki LG G5 SE Özellikleri neler olacak?

LG G5 SE Özellikleri

Teknoloji kulislerinde LG G5 SE Özellikleri yavaş yavaş belli olmaya başlayınca biz de bu haberleri sizlerle paylaşmak istedik.

LG G5 SE modeli, LG G5 modelinden daha düşük özelliklere sahip olacak ve orta segment kullanıcıları hedef alacak. LG G5 SE modelinde 4G LTE desteği olmayacak.

LG G5 SE işlemci tarafında, LG G5 modelinde kullanılan Snapdragon 820 işlemci yerine Snapdragon 652 işlemci kullanılacak. LG G5 SE grafik birimi olarak Adreno 510 GPU kullanacak.

LG G5 SE Özellikleri

Ayrıca LG G5 SE Ram konusunda da G5 modelinden farklı olarak 4GB RAM yerine 3GB RAM kullanılacak.

LG G5 SE ekran tarafında ise bir değişikliğe gidilmemiş. LG G5 modeli ile aynı büyüklük ve çözünürlüğe sahip 5.3 inç Quad HD IPS ekran kullanılacak.

LG G5 SE tasarım anlamında da abisi G5 modeli ile neredeyse aynı görüntüye sahip olacak. Hatta G5 SE modeli, G5 modelinde daha ince bir kasa yapısına sahip olacak. LG G5 kasa kalınlığı  7.7 mm iken, LG G5 SE modeli 7.3 mm kalınlığa sahip olacak.

LG G5 SE fiyatı ya da satış tarihi konusunda bir bilgi henüz belli değil ancak telefonun tüm Avrupa pazarı yerine sadece bazı Avrupa ülkeleri ile belirli ülke pazarları için üretilmiş olma ihtimali yüksek görünüyor.

Yazımızı beğendiyseniz diğer mobil cihaz yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz. LG G5 SE Özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi yazı altına mesaj atarak bize iletebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
LG G5 SE Özellikleri
Derecelendirme
41star1star1star1stargray

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir