Anasayfa / Mobil Cihazlar / Akıllı Telefonlar / Note 4 Android 6 Güncellemesi Kurulum ve Yenilikler
note4_android6_01

Note 4 Android 6 Güncellemesi Kurulum ve Yenilikler

Bu yazımızda sizlere Samsung’un 2014 yılında Note serisinin devamı olarak piyasaya sürdüğü ve iyi satış rakamları yakalayan Galaxy Note 4 Android 6 güncellemesi kurulum ve yenilikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Note 4 Android 6 Güncellemesi

Samsung’un ilk 2K çözünürlüğüne sahip ve 2014 yılının en çok satan telefonları içerisinde yer alan model, bildiğiniz üzere 2015 yılında yerini Galaxy Note 5 modeline bırakmıştı. Peki Galaxy Note 4 Android 6 yenilikleri neler?

Galaxy Note 4 Android 6 Yenilikler

2016 yılının Mayıs ayında gelen Galaxy Note 4 Android 6 güncellemesi ile;

  • Android 6.0 ile birlikte gelen gelişmiş uygulama izinleri,
  • Yeni gelen Doze modu ile artan pil ve ekran süresi,
  • İşletim sistemi güvenlik güncellemeleri,
  • En önemlisi ise önceki sürüme göre daha akıcı ve hızlı kullanıcı arayüzü,

özellikleri gelmiş durumda.

Note 4 android 6 güncellemesi

Galaxy Note 4 Android 6 Kurulum

1. Galaxy Note 4 Android 6 Marshmallow  kurulumu için öncelikle yazı altında bulunan Galaxy Note 4 Android 6 indir başlığı altından modelinize uygun olan güncelleme dosyasını indirin.

2. Sonrasında telefonunuzdaki önemli verilerin yedeğini alın.

3. Son olarak Galaxy Note 4 telefonunuza, daha önce burada ayrıntılarını paylaştığımız Odin ile rom yükleme yazımızdaki adımları sırasıyla uygulayarak romu telefonunuza yükleyin.

Galaxy J5 Android 6.0 indir

Aşağıda telefon modelinize uygun linke tıklayıp listedeki Android 6.0.1 ülke romlarından dilediğinizi indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz. Diğer ülke romlarının, kendi ülke romlarımızdan tek farkı rom’larda yer alan ekstra yazılımlardır.

Bu nedenle telefon modelinize uygun herhangi bir farklı ülke romunu indirip telefonunuza kurabilirsiniz. Romların hem hemen hepsi Türkçe dil desteği sunduğundan dil konusunda da bir endişeniz olmasın.

Samsung Galaxy Note 4 N910C Android 6.0.1 Marshmallow indir.

Bu yazımızda sizlere Note 4 Android 6 güncellemesi, Note 4 Android 6 nasıl kurulur, Note 4 Android 6 nasıl yüklenir vb. soruların cevaplarını vermeye çalıştık. Eğer güncelleme konusunda takıldığınız ya da merak ettiğiniz bir konu olursa yazı altına mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sorunuza cevap vererek size yardımcı olmaya çalışırız.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Galaxy Note 4Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir