Anasayfa / İncelemeler / Prisma Android Uygulaması
prisma_apk_indir_03

Prisma Android Uygulaması

2016 yılının en fazla indirilen ve  en iyi fotoğraf uygulaması Prisma uygulama incelemesi ile sizlerleyiz. Uygulamayı indirmek için yazı altındaki Prisma apk indir başlığı altındaki linkleri kullanabilirsiniz. Uygulama tanıtımına geçmeden önce Prisma nedir ve Prisma uygulama özelliklerini içeren aşağıdaki tabloya bir göz atalım.

Prisma Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

AçıklamaPrisma çektiğiniz fotoğraflara filtre ekleyerek sanatsal fotoğraflar oluşturmaya yarayan mobil bir uygulamadır.
Android SürümüAndroid 4.1 ve üzeri
iOS SürümüiOS 8.0 ve üzeri
Yapımcı  Prisma Labs.
BoyutuAndroid 4.4 Mb, iOS 112 Mb
FiyatıÜcretsiz

Yazı başında da belirttiğimiz gibi bu 2016 senesine çok hızlı bir giriş yaparak senenin en çok indirilen en çok sevilen fotoğraf uygulamaları arasında yer alan Prisma uygulaması hem iOS hem de Android platformunda kısa sürede milyonlarca indirme sayısına ulaştı.

Prisma Uygulama Kullanımı

Uygulama aslında çok basit bir arayüz ile geliyor. Yeni çektiğiniz ya da daha önce çekmiş olduğunuz fotoğrafları seçerek uygulama içerisinde yer alan filtreleri kullanarak, fotoğraflarınızı birer sanat eserine dönüştürebiliyorsunuz.

Seçtiğiniz filtrelerin uygulama efektini, uygulamada yer alan ayar seçeneği ile daha fazla ya da daha az olarak ayarlayabiliyorsunuz.

Prisma apk indir

Fotoğraflarınıza seçtiğiniz filtreyi ekledikten sonra diğer fotoğraf uygulamalarından farklı olarak Prisma uygulaması ile Van Gogh ve Picasso gibi ünlü ressamların sanatsal çalışmalarını andıran fotoğraflar ile karşılaşıyorsunuz. Her fotoğrafta aynı etkiyi alamasanız bile hiç ummadığınız fotoğraflarınız, dönüşüm sonrası sizi oldukça şaşırtabiliyor.

prisma_apk_indir_02

Prisma uygulaması hem iOS hem de Android platformu kullanan cihazlar için ücretsiz olarak sunuluyor. Siz de uygulamayı merak ediyorsanız 2016 yılının en iyi fotoğraf uygulamalarından olan Prisma’yı aşağıdaki linklerden mobil cihazınıza uygun olanını tıklayarak indirebilirsiniz.

Prisma Apk indir

Prisma Android apk indir.

Prisma iOS ipa indir.

 

Yazımızı beğendiyseniz diğer uygulama inceleme yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

 

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Teknopedia.org
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir