Anasayfa / Mobil Cihazlar / Akıllı Telefonlar / Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları
SamsungGalaxyS6

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları

Mobil teknoloji dünyasının merakla beklediği Samsung Galaxy S7 ile ilgili haberler ve yazıların ardı arkası kesilmiyor. Biz de daha telefon çıkmadan Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları ile ilgili yazı paylaşmak istedik.

Daha önce burada Galaxy S7’nin Barcelona’da düzenlenecek Dünya Mobil Kongresinde (MWC) 22 Şubat tarihinde duyurulacağını paylaşmıştık.

Galaxy S7’nin duyurulmasına sayılı günler kala, telefonla ilgili haberler, sızıntı fotoğraflar gündemden hiç düşmüyor. Biz de sizlere telefonla birlikte gelmesi muhtemel Galaxy S7 duvar kağıtları konusunda biz yazı hazırlamak istedik.

Gelmesi muhtemel Galaxy S7 duvar kağıtları genelde mavi tonlarda. Duvar kağıtlarının çözünürlükleri de Galaxy S7 telefonun 2k ekranı ile uyumlu. Paylaştığımız duvar kağıtlarını telefonunuza indirmek için aşağıdaki galeriden istediğiniz resme tıklayın ve telefonunuza indirin.

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları

Yazımızı beğendiyseniz diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın. Galaxy S7 duvar kağıtları ile ilgili görüşlerinizi yazı altına yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıdı
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir