Anasayfa / Oyunlar / Smash Hit Oyun İnceleme
Smash Hit

Smash Hit Oyun İnceleme

Oyunun Amacı  : Oyundaki amacınız size verilen limitli metal toplar ile önünüze çıkan camdan yapılmış engelleri kırarak yolunuza devam etmek.
Oynanış Şekli    : Önünüze çıkan engellere topları fırlatarak parçalamaya çalışıyorsunuz. Arka arkaya 10 hedef parçaladığınız takdirde top sayınız artıyor.
Gerekli Android Sürümü : Android 2.3 ve üzeri
Yapımcı Şirket  : Mediacore Games
Boyutu                :
49Mb

Teknopedia.org olarak ilk oyun incelememizle sizlerle birlikteyiz.

İlk oyunumuz son zamanların en çok indirilen ve oynanan popüler oyunu Smash Hit. Mediocore Games tarafından 2014 yılı ilk çeyreğinde geliştirilen oyun şimdiye kadar yaklaşık 3 milyon kişi tarafından indirilmiş.

Smash Hit Amaç

Oyundaki amacınız size verilen metal toplar ile önünüze çıkan engelleri parçalamak. Eğer üst üste 10 engeli ıskalamadan parçalarsanız ekstra metal top kazanıyorsunuz. Böylece engellere bir top yerine birden fazla top atarak engelleri kırma şansınızı artırıyorsunuz.

Smash Hit Oynanış

Oyun ücretsiz ve 13 bölümden oluşuyor. Ayrıca oyunun içinde paralı versiyonu satın alma seçeneği de mevcut. Satın alıp premium versiyon a geçtiğinizde oyunda yandığınız takdirde kaldığınız yerden başlama özelliğine kavuşuyorsunuz. Böylece her yandığınızda baştan başlamak zorunda kalmıyorsunuz.

Smash Hit

Smash Hit Grafik/Tasarım

Oyunun grafikleri orta üstü seviyede. Ayrıca oyun ayarlarında düşük donanım seviyesindeki telefonlar için grafik seviyesini düşük, orta, yüksek şeklinde ayarlama seçeneği mevcut.

Ayrıca oyun, piyasadaki birçok oyundan farklı olarak sürekli ilerlerken metal toplarla engel parçalama fikri ile özgün tasarım anlamında bir adım öne geçiyor.

Smash Hit Apk indir

Smash Hit oyununu Android cihazlara indirmek için  tıklayın.

Smash Hit Tanıtım Video

Smash Hit tanıtım videosunu izlemek için tıklayın.

Oyunun Amacı  : Oyundaki amacınız size verilen limitli metal toplar ile önünüze çıkan camdan yapılmış engelleri kırarak yolunuza devam etmek. Oynanış Şekli    : Önünüze çıkan engellere topları fırlatarak parçalamaya çalışıyorsunuz. Arka arkaya 10 hedef parçaladığınız takdirde top sayınız artıyor. Gerekli Android Sürümü : Android 2.3 ve üzeri Yapımcı Şirket  : Mediacore Games Boyutu                : 49Mb Teknopedia.org olarak ilk oyun incelememizle sizlerle birlikteyiz. İlk oyunumuz son zamanların en çok indirilen ve oynanan popüler oyunu Smash Hit. Mediocore Games tarafından 2014 yılı ilk çeyreğinde geliştirilen oyun şimdiye kadar yaklaşık 3 milyon kişi tarafından indirilmiş. Smash…

Smash Hit İnceleme

Grafik - 7.5
Ses - 7
Kontrol - 8
Eğlence - 8.5
Özgünlük - 9

8

Puan

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir