Anasayfa / Oyunlar / Swamp Attack – Ev Savunma Oyunu İnceleme
swamp attack

Swamp Attack – Ev Savunma Oyunu İnceleme

Oyunun Amacı  : Oyundaki amacınız, deniz kenarında oturduğunuz şirin kulübenizden çıldırmış şekilde üzerine gelen şirin hayvan ve yaratıklara karşı size verilen silah ve bombalarla kulübenizi savunmak.
Oynanış Şekli    : Üzerinize gelen şirin yaratıklara karşı ateş ederek ve bomba atarak onları yok ediyorsunuz.
Gerekli Android Sürümü : Android 4.0.3 ve üzeri
Yapımcı Şirket  : Outfit Limited
Boyutu                 :
49Mb

swamp attack

Son zamanların en eğlenceli ve güzel oyunlarından Swamp Attack ev  savunma oyununun incelemesiyle karşınızdayız. Oyunda, kulübesinde sakin sakin oturup, elindeki silahıyla çıldırmış şekilde üzerine gelen şirin hayvan ve yaratıklara karşı  kulübesini savunan sempatik ve şişko bir karakteri yönetiyorsunuz.

Oyun basit bir şekilde ve başlarda sayı olarak az yaratıkla başlıyor. Oyun ilerledikçe hem gelen yaratık ve hayvanların sayısı artıyor hem de geliş şekilleri hızlanıyor. Oyun zorlaştıkça silah gücünüz ve çeşitliliğiniz artıyor. Böylece üzerinize gelen yaratık sayısı artsa da, silahlarınızın çeşidi ve gücü arttığı için oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Tabi bir süre sonra gelen şirin yaratıkların sayısına yetişmekte oldukça zorlanıyorsunuz.

swamp attack

Oyunu hem Android platformunda hem de IOS platformunda ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyunda 74 farklı seviye ve 15 farklı yaratık mevcut. Teknopedia olarak oyunu oldukça sevdiğimizi belirtelim.

Swamp Attack Apk indir

Oyunu Android platformuna indirmek için tıklayın.

Oyunu IOS (iPhone ve iPad) platformuna indirmek için tıklayın.

Oyunun Amacı  : Oyundaki amacınız, deniz kenarında oturduğunuz şirin kulübenizden çıldırmış şekilde üzerine gelen şirin hayvan ve yaratıklara karşı size verilen silah ve bombalarla kulübenizi savunmak. Oynanış Şekli    : Üzerinize gelen şirin yaratıklara karşı ateş ederek ve bomba atarak onları yok ediyorsunuz. Gerekli Android Sürümü : Android 4.0.3 ve üzeri Yapımcı Şirket  : Outfit Limited Boyutu                 : 49Mb Son zamanların en eğlenceli ve güzel oyunlarından Swamp Attack ev  savunma oyununun incelemesiyle karşınızdayız. Oyunda, kulübesinde sakin sakin oturup, elindeki silahıyla çıldırmış şekilde üzerine gelen şirin hayvan ve yaratıklara karşı  kulübesini savunan sempatik ve şişko bir karakteri yönetiyorsunuz.…

Swamp Attack Değerlendirme

Grafik - 8.5
Ses - 8
Kontrol - 9
Eğlence - 9
Özgünlük - 8.5

8.6

Puan

User Rating: Be the first one !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir