Anasayfa / Uygulamalar / TEOG Puan Hesaplama Uygulamaları
TEOG Puan Hesaplama Uygulama

TEOG Puan Hesaplama Uygulamaları

TEOG Puan Hesaplama Uygulama

TEOG, açık adıyla Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı, 2013-2014 öğretim yılından itibaren SBS sınavının yerini almış durumda. Günümüzde oldukça popüler olan sınav ile ilgili bir çok TEOG Puan Hesaplama Uygulaması bulunmakta. Biz de bugün sizlerle uygulama marketlerde yer alan ücretsiz en iyi TEOG Puan Hesaplama Uygulama ve yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Önerdiğimiz uygulamaları indirmek için yazı altında yer alan TEOG Puan Hesaplama Uygulaması indir başlığı altından uygulama indirmek linklerine ulaşabilirsiniz.

TEOG Nedir ?

TEOG sınavı  8. sınıf öğrencileri tarafından 6 temel dersten (Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, TC İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil) girilen ve öğrencilerin aldığı puana göre Lise seviyesinde hangi okullara girebileceğini tayin eden önemli bir sınavdır.

TEOG Sınav Tarihleri Ne zaman ?

TEOG sınavı her yıl 2 dönem halinde uygulanıyor. TEOG İlk dönem sınavları Kasım ayı sonunda, ikinci dönem sınavları Nisan ayı sonunda uygulanıyor. 2015-2016 eğitim öğretim yıldan ilk dönem sınavları 26-27 Kasım 2015 tarihinde, ikinci dönem sınavları 27-28 Nisan 2016 tarihinde uygulanacak.

TEOG Puan Hesaplama

TEOG sınavı sonrası öğrenci ve veliler arasında TEOG puanı nasıl hesaplanır, TEOG Hesaplama, TEOG Puanı Hesaplama Yöntemleri vb. sorular arama motorlarında aranmakta ve sınava girenler sonuçlarını haklı olarak bir an önce öğrenmek istemektedirler.

İşte bu noktada pratik ve hızlı TEOG Puan Hesaplama yapan mobil uygulamalar devreye girmekte. Uygulama marketlerde bir çok TEOG Puanı Hesaplama Uygulaması yer almakta. Bunlardan en popüler olanlar;

TEOG Puan Hesaplama Uygulamaları İndir

TEOG Puan Hesaplama Android apk indir. (Hazırlayan : Anafen Dersanesi)

TEOG Hesaplama ve Taban Puan apk indir. (Hazırlayan : MEBAPP)

TEOG Hesaplama & Taban Puanlar apk indir.

TEOG Puan Hesaplama apk indir. (Hazırlayan : Doğukan Özcan)

TEOG Puan Hesapla apk indir.

TEOG Puan Hesaplama apk indir. (Hazırlayan : bmeşe)

 

Yazımızı beğendiyseniz diğer uygulama inceleme yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz. TEOG Puan Hesaplama Uygulamaları ile ilgili merak ettiklerinizi yazı altına mesaj atarak bize iletebilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
TEOG Puan Hesaplama Uygulama
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir