Anasayfa / Uygulamalar / Turistik Gezi Uygulaması – Google Expeditions
turistik gezi uygulaması

Turistik Gezi Uygulaması – Google Expeditions

Bugün sizlere Google’ın pek bilinmeyen ancak diğer Google uygulamalarında olduğu gibi çok faydalı uygulamalarından olan Turistik Gezi Uygulaması Expeditions hakkında bilgi vereceğiz. Uygulamayı yazı altındaki Google Expeditions indir başlığı altından indirebilirsiniz.

Turistik Gezi Uygulaması Expeditions

Uygulama tanıtımına geçmeden önce Expeditions nedir sorusunu cevabını verelim. Expeditions Android mobil cihazlar için geliştirilmiş turistik mekanlar hakkında görsel olarak bilgi alıp, 360 derecelik fotoğraflarla mekanların resimlerini görebileceğiz bir turistik gezi uygulamasıdır.

turistik gezi uygulaması

Expeditions uygulaması aslında eğitim maksatılı geliştirilmiş bir uygulama. Anacak sonraları amacını aşıp Expeditions Turstik gezi uygulamasına dönmüş durumda.

Expeditions mobil olarak dünyaca ünlü turistik yerlerin  yerlerin 360 derecelik görüntüler ile gezmenize imkan tanımakta. Uuygulama içinde barındırdığı Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) desteği sayesinde sanki gerçekten o ortamda dolaşıyormuşsunuz hissi uyandırmakta.

Yine desteklenen sanal gerçeklik özelliği ile elinize var ise sanal gerçeklik gözlüklükleri ile bu deneyimi daha da eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Sanal gerçeklik gözlüğünüz yoksa üzülmenize gerek yok. Uygulama gözlüksüz de kullanılabilmekte.

Expeditions uygulamasının en önemli özelliği uygulamanın grup olarak da kullanılabilmesi. Bu sayede gezilecek yerleri önceden görmüş ve bu yerler hakkında bilgi sahibi olan biri rehber olup aynı yere grup olarak gezen kişilere gezi rehberliği yapabiliyor.

Turistik Gezi Uygulaması Expeditions indir

Android için Expeditions uygulaması indir.

 

Yazımızı beğendiyseniz diğer uygulama inceleme yazılarımıza da buradan göz atabilirsiniz. Turistik Gezi Uygulaması Expeditions ile ilgili soru ve yorumlarınızı yazı altına mesaj atarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Turistik Gezi Uygulaması Expeditions
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir