Anasayfa / Uygulamalar / Vodafone Arena Uygulaması Çıktı
Vodafone Arena Uygulaması

Vodafone Arena Uygulaması Çıktı

Beşiktaş’ın 10 Nisan 2016 tarihinde resmi açılışı yapılan yeni stadı Vodafone Arena Uygulaması tanıtımı ile sizlerle beraberiz. Uygulamayı indirmek için, yazı altındaki Vodafone Arena Uygulama indir başlığı altındaki linklerden uygulamayı indirebilirsiniz.

Vodafone Arena Android ve iOS Mobil Uygulaması

AçıklamaBeşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena hakkında detaylı bilgiler ve ayrıntılı bilgiler bulabileceğiniz Android uygulaması
Android SürümüAndroid 4.0.3 ve üzeri
iOS SürümüiOS 8.0 ve üzeri
Yapımcı Vodafone Türkiye
BoyutuAndroid 34 Mb, iOS 90,3 Mb
FiyatıÜcretsiz

Beşiktaş’ın eski stadı İnönü Stadının 2013 yılı Haziran ayında yıkım çalışmalarının başlamasının ardından inşa çalışmalarına başlanan Vodafone Arena stadı tamamlanarak  devlet protokolü ve kulüp yöneticilerinin katılımıyla 10 Nisan 2016 tarihinde açıldı.

Teknolojik açıdan bir çok yenilik barındıran stadın kapasitesi 41,903 kişilik. Stadın zemininde ısıtma ve soğutma sistemi, gelişmiş su tahliye drenaj sistemi yer almakta.

Vodafone Arena Uygulaması

Vodafone Arena çimleri ise yapay ve gerçek çimlerin karışımı olan hibrit çim teknolojisi ile oluşturulmuş durumda. Avrupanın büyük kulüplerinin stadlarında kullanılan bu teknoloji ile çimler hem daha dayanıklı hem de futbol oynamaya daha elverişli bir ortam sunuyor.

Vodafone Arena ile ilgili Beşiktaş taraftarları tarafından merak edilen daha bir çok ayrıntı bulunmakta. Bunlar ; Vodafone Arena Fotoğrafları, Vodafone Arena Beşiktaş Müzesi, Vodafone Arena bilet fiyatları, Vodafone arena kapasitesi,  Vodafone Arena internet bağlantısı vb. sorulardan oluşmakta.

Stadın 10 yıllığına isim sponsoru olan Vodafone Türkiye tarafından bu sorular ve daha merak ettiğiniz bir çok ayrıntıyı içeren bilgilerin yer aldığı bir uygulama geliştirildi ve yakın zaman önce Android ve iOS platformları için hizmete verildi. Ücretsiz olan bu uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Vodafone Arena Uygulaması indir

Vodafone Arena Android Apk Uygulaması indirmek için tıklayın.

Vodafone Arena iOS .ipa Uygulaması indirmek için tıklayın.

 

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Vodafone Arena Uygulaması
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir