Anasayfa / Uygulamalar / Whatsapp Görüntülü Görüşme Sürümü İndir
whatsapp-goruntulu-gorusme-apk_02

Whatsapp Görüntülü Görüşme Sürümü İndir

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp görüntülü görüşme imkanı sağlayan yeni Beta sürümünü test için kullanıcılar ile buluşturdu. 2.16.318 sürüm Whatsapp görüntülü görüşme apk dosyasını yazı altındaki linkten indirip siz de deneyebilirsiniz.

Whatsapp Görüntülü Görüşme Apk Yenilikler

Bildiğiniz üzere mobil cihazlarda Android görüntülü görüşme programları oldukça yaygınlaştı. Whatsapp’da buna kaygısız kalmayarak Mayıs 2016 yılı içerisinde kullanıcılar ile görüntülü görüşme destekleyen bir sürüm ü kullanıcılar ile buluşturdu. Ancak bir süre sonra bu sürümü yayından çeken Whatsapp, hataları giderilmiş ve artık sona gelinmiş görüntülü görüşme özelliği olan Whatsapp 2.16.318 uygulamasını test maksadıyla kullanıcılar ile buluşturdu.

Test süreci sonrası muhtemelen yıl sonuna kadar resmi whatsapp görüntülü arama özelliği yayınlanmış olacak.

whatsapp görüntülü görüşme apk

Whatsapp Görüntülü Arama

Yeni sürüm ile birlikte Whatsapp kişi listesinde her kişinin yanında bir kamera ikonu geldiğini göreceksiniz. Yeni sürümü kurduğunuzda karşıdaki kişide de görüntülü görüşme destekli bir Whatsapp sürümü var ise siz de Whatsapp 2.16.318 apk dosyasını indirip bu özelliği deneyebilirsiniz.

Whatsapp Görüntülü Görüşme apk indir

Görüntlü Görşme için Whatsapp 2.16.318 apk indir.

 

Yazımızı beğendiyseniz diğer uygulama inceleme yazılarımıza da buradan göz atabilirsiniz. Whatsapp görüntülü görüşme apk sürümü ile ilgili soru ve yorumlarınızı yazı altına mesaj atarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Whatsapp Görüntülü Görüşme apk indir
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir