Anasayfa / Uygulamalar / iPhone Veri kurtarma Programı – Leawo iOS Data Recovery
iphone veri kurtarma

iPhone Veri kurtarma Programı – Leawo iOS Data Recovery

Bugün sizlerle paylaşacağımız yazı iPhone ve iPad’lerden veri kurtarmanıza imkan tanıyan Leawo iOS Data Recovery programı ile ilgili. Peki Leawo iOS Data Recovery programı nedir ve bu program ile iPhone veri kurtarma işlemi nasıl yapılır?

Leawo iOS Data Recovery İnceleme

Leawo iOS Data Recovery programı iPhone, iPad ve iPod’larınızdan silinmiş ya da restore (geri yükleme) esnasında kaybolmuş verilerinizi kurtarmaya yarayan başarılı bir uygulama.

iPhone veri kurtarma

Birçoğunuz iPhone ya da iPad’inizden sizin için önemli olan resim ya da mesajı yanlışlıkla silip geri getirmek istemişsinizdir. Leawo iOS Data Recovery uygulaması ile iPad ve iPhone silinmiş verilerini kurtarmak mümkün.

iPad ve iPhone Veri Kurtarma

Hediye edilecek bu uygulama ile iPhone ve iPad’inizden silinen aşağıdaki verilerinizi kurtarabilirsiniz. Bunlar;

iPhone galeriden silinen fotoğraf ve videoları kurtarma,

iPhone rehber silinen kişileri kurtarma,

iPhone silinen mesajları kurtarma,

iPhone silinen mesaj eklerini kurtarma,

iPhone çağrı geçmişi kurtarma,

iPhone takvim verileri kurtarma,

iPhone hatırlatıcı notları kurtarma,

iPhone silinen sesli mesajları kurtarma,

iPhone Safari tarayıcı verileri kurtarma,

Leawo iOS Data Recovery Kullanımı

Programı buradaki linkten indirip Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza kurun. Programın deneme sürümü de mevcut. Ancak deneme sürümü verilerinizi buluyor ama kurtarmıyor. Kurtarmak için satın aldığınız ya da size hediye edilecek lisans anahtarını programa girmeniz gerekiyor.

iPhone veri kurtarma

Programı açtığınızda karşınıza yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran geliyor. Bu aşamada telefonunuzu iTunes kurulu bilgisayarınıza bağlayın.

iPhone ya iPad inizi ilk defa bilgisayara bağladıysanız windows işletim sisteminin mobil cihazının sürücülerini tanıyıp kurmasını bekleyin. iTunes kurduysanız bilgisayarınız otomatik olarak iPhone sürücü kurma işlemini yapacaktır.

Sonrasında program ekranında sol tarafta kurtarmak istediğiniz kategoriyi seçin ve tarama işlemini başlatın.

Tarama sırasında iPhone silinmiş dosyalar sağ tarafta görünecek. Bu dosyalardan geri kurtarmak istediklerinizi seçin ve sağ alt köşede yer alan “Recover” düğmesine basın.

Karşınıza seçilen iPad ve iPhone’unuzdan silinmiş dosyaların bilgisayarda nereye kurtarılmasını soran bir pencere açılacak. Burada dosyaları kaydetmek istediğiniz klasörü gösterin ve “Go” düğmesine basın.

Leawo iOS Data Recovery programı seçtiğiniz dosyaları kurtararak bilgisayar kaydedecek. İsterseniz bu aşamada seçilen dosyaları tekrar telefonunuza atmanız da mümkün. Bu şekilde iPhone veri kurtama, iPhone silinmiş resim kurtarma ve iPhone silinmiş mesajları kurtarma gibi kritik işlemleri yapabilirsiniz.

Leawo iOS Data Recovery Tavsiye

Leawo iOS Data Recovery programı Apple cihazlardan veri kurtarma, iphone silinen dosyaları geri yükleme konularında epey başarılı bir uygulama. Uygulama ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi uygulamanın buradan ulaşabileceğiniz resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiyseniz diğer buradaki diğer inceleme yazılarımıza da göz atın.

Bugün sizlerle paylaşacağımız yazı iPhone ve iPad'lerden veri kurtarmanıza imkan tanıyan Leawo iOS Data Recovery programı ile ilgili. Peki Leawo iOS Data Recovery programı nedir ve bu program ile iPhone veri kurtarma işlemi nasıl yapılır? Leawo iOS Data Recovery İnceleme Leawo iOS Data Recovery programı iPhone, iPad ve iPod'larınızdan silinmiş ya da restore (geri yükleme) esnasında kaybolmuş verilerinizi kurtarmaya yarayan başarılı bir uygulama. Birçoğunuz iPhone ya da iPad'inizden sizin için önemli olan resim ya da mesajı yanlışlıkla silip geri getirmek istemişsinizdir. Leawo iOS Data Recovery uygulaması ile iPad ve iPhone silinmiş verilerini kurtarmak mümkün. iPad ve iPhone Veri Kurtarma Hediye edilecek bu uygulama…

Leawo iOS Data Recovery Değerlendirme

Arayüz - 8.5
Kullanım Kolaylığı - 8
İşlevsellik - 9
Stabilite - 8.5

8.5

User Rating: 3.46 ( 7 votes)

2 Yorumlar

  1. Ben de çekilişe katılmak istiyorum.

  2. İlk yorum benden olsun..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir