Anasayfa / Uygulamalar / En Çok İndirilen 5 Android Canlı TV İzleme Uygulaması
android canlı tv izleme

En Çok İndirilen 5 Android Canlı TV İzleme Uygulaması

Mobil platformların yaygınlaşmaya başladığı ilk yıllarda Radyo uygulamaları yaygınken, son 1-2 yıldır operatör mobil kotalarının da artmasıyla mobil platformlarda canlı tv izlemenize imkan tanıyan uygulamalar da epey yaygınlaşmış durumdalar.

Hemen hemen büyük ulusal kanalların çoğu kendi resmi internet siteleri üzerinden canlı tv yayını sunabilmekteler. Bu kanallardan bazıları HTML 5, tabanlı, bazıları ise artık pek kullanılmayan ve mobil platformların desteklemediği Adobe Flash tabanlı yayın yapmaktalar.

Hal böyle olunca televizyon  kanallarının bazıları mobil cihazların tarayıcıları üzerinden izlenebilirken bazıları ise izlenememektedir.

iOS ve Android Canlı Tv izleme

Yine bazı televizyon kanalları internet sitesi dışında mobil tv izleme uygulaması geliştirmiş durumdalar ve iOS ve android canlı tv izleme uygulaması ile izleyicilerine ulaşabilmekteler.

Özetle hemen her tv kanalının akıllı telefon ve tablet üzerinden tv izleme uygulaması mevcut ancak biz sadece tek bir tv kanalından canlı tv izlemek istemiyoruz.

İşte bu noktada birçok ulusal tv kanalını birlikte canlı olarak izlemenize imkan tanıyan uygulamalar devreye giriyor. Şimdi gelelim akıllı telefondan nasıl canlı tv izlenir sorusuna.

Telefon ve Tabletten Canlı Tv İzleme

Artık tabletinizi, akıllı telefonlarızı mobil televizyona dönüştürebilirsiniz. Benim de son zamanlarda tabletimde kullandığım ve özellikle evde televizyon olmayan odalarda tv izleme ihtiyacınızı gideren ücretsiz Android canlı tv izleme uygulamalarından bazılarını sizlerle paylaşacağız

1. Canlı Mobil Tv İndir

Bu uygulamalardan ilki Canlı Mobil Tv uygulaması. Bu uygulamada bir çok ulusal TV kanalını liste halinde görebilir ve istediğinizi seçerek izleyebilirsiniz. İzleme esnasında ister yatay olarak isterseniz de dikey olarak izlemenize imkan vermekte. Uygulama ücretsiz ancak içerisinde zaman zaman çıkan reklamlar sinir bozucu olabiliyor.

android canlı tv izleme

Android Canlı Mobil Tv apk uygulamasını indirmek için tıklayın.

2. Canlı Tv.com Mobile İndir

Di?er bir uygulamamız Canlı Tv.com Mobile uygulaması. Bu uygulamada da hem tv kanallarını izlemeniz hem de radyo kanallarını dinlemeniz mümkün. Kanallar arasında isim araması yaparak istediğiniz kanala ulaşabiliyorsunuz. Ancak bazen bazı tv yayınlarında sorun oluşmakta ya da kanallar hiç açılmamakta.

canlı tv izleme uygulaması

Android Canl? Tv.com apk uygulamasını indirmek için tıklayın.

3. Canlı Televizyon İndir

Canlı Televizyon android uygulaması ulusal ve yerel bir çok kanalı mobil olarak canlı izlemek mümkün. Uygulama içinde kanallar kategorilere de ayrılmış durumda. Böylece Android mobil ortamda canlı çocuk kanalı izleme, canlı belgesel kanalı izleme, canlı haber kanalı izleme seçeneklerine sahip oluyorsunuz.

Bu uygulamada da televizyon kanallarına ilave olarak radyo kanalları da mevcut. Böylece android mobil tv uygulamasında canlı radyon dinleme uygulamasına da sahip olmak mümkün. Ayrıca Canlı televizyon android uygulamasında bilinen birçok yerel kanalı canlı izleyebilirsiniz.

Android Canlı Televizyon apk uygulamasını indirmek için tıklayın.

4. Mobil Canlı Tv İndir

Mobil Canlı Tv Android uygulaması, Canlı Televizyon uygulaması ile benzer özellikler taşımakta. Bu uygulamada da kanallara katogoriler ile erişebilir, radyo dinleyebilir ve yerel kanalları canlı izleyebilirsiniz.

Böylece Android mobil ortamda canlı çocuk kanalı izleme, canlı spor kanalı izleme, canlı sinema kanalı izleme vb. seçenekleri ile uygulamayı daha etkin kullanmak mümkün olmakta.

android canlı tv izle

Android Mobil Canlı Tv apk uygulamasını indirmek için tıklayın.

5. Web Tv İndir

Son uygulamamız ise Web Tv isimli Android uygulaması. Bu uygulamada da Türksat 4A uydusundaki tüm ulusal ve yerel kanalları canlı izleme seçeneğine sahipsiniz.

Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran özellik canlı tv kayıt yapabilme özelliği. Evet yanlış duymadınız Web Tv uygulaması ile android telefonda canlı tv yayını kaydetme işlemini yapmak mümkün. Böylece kaydettiğiniz yayını daha sonra izleyebilir ve arkadaşlarınızla ya sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.

android canlı tv izle

Android Web Tv apk uygulamasını indirmek için tıklayın.

Android Canlı Tv izleme Programları Değerlendirme

Bu yazımızda Android platformlarda en çok indirilen Android Canlı Tv izleme uygulamalarını sizlerle paylaştık. Uygulamaların hepsi ücretsiz ancak içerisinde ara ara çıkan reklamlar sizi rahatsız edebiliyor. Reklam ile karşılaştığınızda, reklam ile ilgilenmiyorsanız canlı tv uygulamalarında reklamı engellemek için tablet ya da telefonunuzun geri tuşuna basarak reklamı kapatabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki Facebook paylaşım linkinden yazımızı paylaşabilir ya da diğer uygulama incelemelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir