Anasayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Teknopedia.org olarak ziyaretçilerimizin gizliliği ve güvenliğine çok önem veriyoruz. Bunun için sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz aşağıdaki alanlarda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için gerekli gizlilik tedbirlerini uyguluyoruz.

  • Yorum alanları
  • İletişim sayfası
  • Facebook Sayfamız

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz bölümlerden biri olan ve yazdığımız her yazının altında yer alan “Yorum” bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa araçları ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilir, öneri ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi doğru olarak girmeniz gerekmektedir. İletişim sayfasına girdiğiniz bilgiler, sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Teknopedia.org sitesinde kullandığımız Facebook ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Teknopedia.org olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Facebook gizlilik sözleşmesi için tıklayın.