Anasayfa / Oyunlar / Gameloft’un Yeni Oyunu Gods Of Rome
Gods of Rome Apk indir

Gameloft’un Yeni Oyunu Gods Of Rome

AmaçOyundaki amacınız, farklı mitolojik kahramanlar ile karşılıklı dövüşmek.
Oynanış Seçtiğiniz mitolojik karakter ile rakip karakteri ekrana yapacağınız farklı dokunuşlar ile karaktere özel hareketler kullanarak yok etmeye çalışıyorsunuz.
Android SürümüAndroid 4.0 ve üzeri
iOS SürümüiOS 8.0 ve üzeri
Yapımcı Gameloft
BoyutuAndroid 31 Mb (+459Mb dat dosyası), iOS 713 Mb
FiyatıÜcretsiz (Uygulama içi satın alma mevcut)

Modern Combat, Asphalt araba oyunları serisi, N.O.V.A, Brothers in Arms gibi çok sevilen ve indirilen oyunların üreticisi Gameloft tarafından yakın zaman önce yeni bir oyun daha duyuruldu.

Gameloft un yeni oyununun adı Gods of Rome. Oyunu yazımızın altında bulunan Gods of Rome apk indir bölümünden Android ve iOS platformlarına indirebilirsiniz.

Gods of Rome oyununda kendinizi antik çağlarda geçen bir hikayenin içinde buluyorsunuz. Oyunda antik çağların kahramanları, tanrıları ve efsane savaşçılarından birini seçerek seçtiğiniz karakterle diğer antik karakterleri yok etmeye çalışıyorsunuz.

Gods of Rome Oyun Karakterleri

Gods of Rome oyununda Vulkan, Medusa, Zeus, Hades, Atlas gibi Yunan ve Romalı tanrılar ya da Spartaküs, Prometheus gibi efsane savaşçılardan birini seçip oyunu oynayabilirsiniz. Her birinin ayrı hikayesi olan bu efsane karakterlerin adı bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor.

Gods of Rome Apk indir

Gods of Rome Oynanış

Gods of Rome oyununda Olimpos Dağından, Pompeii harabelerine ya da  Kolezyum’dan antik diğer savaş alanlarına kadar bir çok farklı yerde efsane savaşçılara karşı arenalarda dövüşüyorsunuz.

Bu dövüş arenalarında rakiplerinizi yendikçe oyunda yükseliyor ve ilerliyorsunuz. Oyunda nasıl dövüştüğünüze gelecek olursak. Gods of Rome oyununun oynanışı da diğer arena dövüş oyunlarında farksız. Gods of Rome oyunu da arenada ikili efsane dövüş oyunlarından Mortal Combat ya da Street Fighter tarzında bir oyun.

Oyunda seçtiğiniz her mitolojik karakterin kedine has hareketleri ve dövüş tarzı var. Oyunu ilk oynadığınız oyunlarda, oyun içerisinde size yönlendirme yapılarak bu hareketler öğretilmeye çalışılıyor. Bir süre sonra sonra bu hareketlere alışıyorsunuz ve kendiniz öğrendiğiniz hareketler ile rakiplerinizi çok rahat yenebiliyorsunuz.

Gods of Rome Apk indir

Gods of Rome Android platformuna indirmek için tıklayın.

Gods of Rome iOS platformuna indirmek için tıklayın.

 

Yazımızı beğendiyseniz buradan diğer oyun tanıtımlarımıza da göz atmayı unutmayın. Ayrıca oyun ya da yazımız ile ilgili görüşlerinizi üye olmadan yazı altına mesaj atarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Amaç Oyundaki amacınız, farklı mitolojik kahramanlar ile karşılıklı dövüşmek. Oynanış  Seçtiğiniz mitolojik karakter ile rakip karakteri ekrana yapacağınız farklı dokunuşlar ile karaktere özel hareketler kullanarak yok etmeye çalışıyorsunuz. Android Sürümü Android 4.0 ve üzeri iOS Sürümü iOS 8.0 ve üzeri Yapımcı  Gameloft Boyutu Android 31 Mb (+459Mb dat dosyası), iOS 713 Mb Fiyatı Ücretsiz (Uygulama içi satın alma mevcut) Modern Combat, Asphalt araba oyunları serisi, N.O.V.A, Brothers in Arms gibi çok sevilen ve indirilen oyunların üreticisi Gameloft tarafından yakın zaman önce yeni bir oyun daha duyuruldu. Gameloft un yeni oyununun adı Gods of Rome. Oyunu yazımızın altında bulunan Gods of Rome apk indir bölümünden Android…

Gods Of Rome Değerlendirme

Grafik - 8.5
Ses - 7.5
Kontrol - 7.5
Eğlence - 8
Özgünlük - 6.5

7.6

User Rating: 5 ( 2 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir