Anasayfa / Oyunlar / Android GTA Liberty City Stories Oyunu
Android GTA Liberty City Stories

Android GTA Liberty City Stories Oyunu

GTA (Grand Theft Auto) serisinin sevilen oyunlarından Android GTA Liberty City Stories Oyun incelemesi ile karşınızdayız. Oyunu telefonunuza yüklemek için  yazı altında paylaştığımız Android GTA Liberty City Stories indir başlığı altındaki linklerden indirebilirsiniz.

Android GTA Liberty City Stories Özellikleri

AmaçOyundaki amacınız, GTA serisinin baş karakteri ile size verilen görevi yerine getirmek.
Oynanış Karakterinizi ekrana dokunarak yönlendirip dilediğiniz şekilde dolaşabilir, araçları kullanabilir ve insanlarla dövüşebilirsiniz.
Android SürümüAndroid 4.0 ve üzeri
Yapımcı Rockstar Games
BoyutuAndroid 1,9Gb
Fiyatı10,49Tl

PC oyunlarının efsaneleri arasında yerini almış olan GTA serisi oyunları duymayan yoktur. Oyunun baş rol karakteri ile bir yandan size verilen görevleri yaparken, bir yandan da oyunda size sunulan devasa şehirlerde dilediğinizde gezip tozabilirsiniz.

Ayrıca isterseniz oyun içerisinde hoşlanmadığınız insanlara sataşabilir ve dilediğiniz arabayı durdurup, sürücüsünü indirip o arabaya sahip olabilirsiniz.

Kulağa epey hoş geliyor değil mi? Gerçekten de öyle. Eğer daha önce PC ya da mobil bir platformda GTA oyunu oynamadıysanız ve bu tarz oyunlar hoşunuza gidiyorsa mutlaka kendinize edinmelisiniz.

Bugün size tanıttığımız Android GTA Liberty City Stories oyunu,  GTA’nın Vice City, San Andreas, Chinetown Wars ve GTA III oyunlarından sonra Android platformuna gelen son oyunu.

Android GTA Liberty City Stories

Bu oyunda oynanış ve size verilen görevler açısından çok da farklı değil. Sadece oynadığınız mekanlar ve karşılaştığınız insanlar anlamında farklılıklar içermekte.

Üzülerek söylemeliyiz ki oyun ücretsiz değil. Ancak şu günlerde oyunda yapılan bir indirim dolayısıyla oyuna 10.49 Tl’ye sahip olabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz diğer oyun incelemelerimize de buradan bakmayı unutmayın. Android GTA Liberty City Stories oyunu ile ilgili varsa soru ve görüşlerinizi yazı altında mesaj atarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Android GTA Liberty City Stories indir

GTA Liberty City Stories apk Android  platformuna indirmek için tıklayın.

 

GTA (Grand Theft Auto) serisinin sevilen oyunlarından Android GTA Liberty City Stories Oyun incelemesi ile karşınızdayız. Oyunu telefonunuza yüklemek için  yazı altında paylaştığımız Android GTA Liberty City Stories indir başlığı altındaki linklerden indirebilirsiniz. Android GTA Liberty City Stories Özellikleri Amaç Oyundaki amacınız, GTA serisinin baş karakteri ile size verilen görevi yerine getirmek. Oynanış  Karakterinizi ekrana dokunarak yönlendirip dilediğiniz şekilde dolaşabilir, araçları kullanabilir ve insanlarla dövüşebilirsiniz. Android Sürümü Android 4.0 ve üzeri Yapımcı  Rockstar Games Boyutu Android 1,9Gb Fiyatı 10,49Tl PC oyunlarının efsaneleri arasında yerini almış olan GTA serisi oyunları duymayan yoktur. Oyunun baş rol karakteri ile bir yandan size verilen görevleri yaparken, bir yandan da oyunda…

Android GTA Liberty City Stories Değerlendirme

Grafik - 9
Ses - 8
Kontrol - 8.5
Eğlence - 9
Özgünlük - 8.5

8.6

User Rating: 4.42 ( 5 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir