Anasayfa / Nasıl Yapılır? / LG 4.5G Ayarları
LG 4.5G Ayarları

LG 4.5G Ayarları

Bildiğiniz üzere ülkemizde 01 Nisan 2016 tarihi itibariyle, mobil operatörler 4.5G hızlı internet altyapısına geçti. Daha önce burada sizinle Samsung 4.5G ayarlarını paylaşmıştık. Bugün de LG marka telefonlar için LG 4.5G ayarları ile ilgili faydalı bilgiler paylaşacağız.

Kore’li LG markası, ülkemizde Samsung ve Apple’dan sonra en çok mobil cihaz satan markalardan biri. Ayrıca piyasada satışta olan birçok farklı model akıllı telefona sahip. Bunlardan çoğu da 4G destekli modeller. Aşağıda listesini sunduğumuz LG 4G destekli telefonlar dan birine sahipseniz siz de 4.5G hızında internet ile hızın keyfine varabilirsiniz.

LG 4G Destekli Telefon Modelleri

LG G2
LG G3
LG G4
LG G5
LG V10
LG G4 Beat
LG Optimus G E975
LG Optimus G Pro E986
LG G Flex
LG G Flex 2
LG Nexus 5
LG Nexus 4
LG Optimus 4X HD
LG G3 Beat
LG G4c

LG 4.5G Ayarları

Öncelikle telefonunuzda tüm uygulamaların listelendiği “Uygulamalar” bölümüne girin.

LG 4.5G Ayarları

Ayarlar bölümünde ekrana önce “Ağlar” sekmesi gelecek. Bu menüde “Bağlantı” başlığı altındaki “Daha Fazla” seçeneğine tıklayın.

LG 4.5G Ayarları

Bu bölümde mobil şebeke ayarlarını bulacaksınız. Bu menüde “Mobil Şebekeler” seçeneğine tıklayın. Eğer simkartınız 4.5G uyumlu ise ve operatörünüzden 4.5G kullanımını açtırdıysanız, 4G destekli LG telefonlarda 4G LTE ayarları yapmanıza gerek yok. 4G bağlantı sağlamanız için yapmanız gereken “Mobil Şebekeler” seçeneği altında  “Açarken Sor” kısmını işaretlemeniz yeterli.

LG 4G ayarları

Yazımızı beğendiyseniz diğer “Nasıl Yapılır” başlıklı yazılarımıza da buradan göz atmayı unutmayın. Ayrıca LG 4.5G ayarları hakkında soru ve görüşlerinizi yazı altına mesaj atarak bizimle paylaşabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
LG 4.5G Ayarları
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir