Anasayfa / Mobil Cihazlar / Akıllı Telefonlar / Samsung Galaxy S7 Android 7.1.1 Güncellemesi Geliyor
S7 Android 7.1.1 Güncellemesi

Samsung Galaxy S7 Android 7.1.1 Güncellemesi Geliyor

S7 Android 7.1.1 Güncellemesi

Samsung’un amiral gemi telefon serisi olan S7 modeli için, Samsung Galaxy S7 Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yayınlanmaya başlayacak. Bir süre önce Android 7.0 Beta sürümünün yayınlandığı S7 ve S7 edge modelleri, Sammobile sitesinde yayınlanan habere göre doğrudan Android 7.1.1 güncellemesi alacaklar. Peki Galaxy S7 Android 7.1.1 güncellemesi yenilikleri neler?

Galaxy S7 Android 7.1.1 Yenilikler

Yakın zamanda yayınlanacak Galaxy S7  Android 7.1.1 güncellemesi ile;

* Android 7.1.1 ile birlikte pil tasarrufu yapmak adına bazı durumlarda ekran çözünürlüğü 2K yerine Full HD olarak kullanılabilecek.

* Daha önce en fazla 2 olan çoklu pencere sayısı artık 3’e kadar çıkabilecek ve bu pencerelerin sayısı istenildiği gibi ayarlanabilecek.

* Bildirim panelinde aynı türden olan bildirimler artık grup olarak listenebilecek.

* En önemlisi yeniliklerden biri de artık internet bağlantısı gerektirmeyen bir navigasyon uygulamasının Android 7.1.1 ile S7 ve S7 edge modellerine gelecek olması.

 

S7 Android 7.1.1 Güncellemesi

Galaxy S7 Android 7.1.1 Kurulum

1. Galaxy S7 Android 7.1.1 kurulumu için güncelleme sunulduktan sonra S7 modeline uygun güncel romu Sammobile sitesinde bilgisayarınıza indirin. s7 Android 7.1.1 güncellemesi yayınlandıktan sonra sitemizde de linkini paylaşacağız.

2. Sonrasında telefonunuzdaki önemli verilerin yedeğini alın.

3. Son olarak Galaxy S7 telefonunuza, daha önce ayrıntılarını paylaştığımız Odin ile rom yükleme yazımızdaki adımları sırasıyla uygulayarak romu telefonunuza yükleyin.

Galaxy S7i Android 7.1.1 indir

S7 ve S7 edge modeli için Adnrid 7.1.1 güncellemesi resmi olarak henüz yayınlanmadı ve şu an için sadece duyurusu yapıldı. Resmi sürüm yayınlandıktan sonra buradaki S7 Sammobile firmware listesinden modelenize uygun romu indirebilirsiniz. Bu listede ilk etapta Türkiye dışında başka ülke Android 7.1.1 romları daha önce yayınlanabilir.

Bunlardan herhangi birini (tercihen Avrupa ülke romları)  indirip kurabilirsiniz. Romların hem hemen hepsi Türkçe dil desteği sunduğundan dil konusunda da bir endişeniz olmasın.

Yazımızı beğendiyseniz diğer mobil cihaz inceleme ve haberleri için buraya da bakabilirsiniz. Galaxy S7 Android 7.1.1 güncellemesi ile ilgili soru ve yorumlarınızı yazı altına mesaj atarak bize iletebilirsiniz. Sorularınıza mümkün olduğunca hızlı dönmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
S7 Android 7.1.1. Güncellemesi
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir yorum

  1. Samsung s7 hala android 7.1.1 inmedi ne yapabilirim android 6.var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir