Anasayfa / Haberler / Samsung Android 7.0 Alacak Cihazlar
Samsung Android 7.0 Alacak Cihazlar

Samsung Android 7.0 Alacak Cihazlar

Android 7.0 güncellemesinin duyurulduğu şu günlerde, Android piyasasının en çok satan markalarından olan Samsung mobil kullanıcıları da merakla Android 7.0 Nougat güncellemesini beklemekte. Biz de, Samsung Android 7.0 ne zaman, Samsung Android 7.0 ne zaman gelecek sorularının cevaplarını merak eden kullanıcılar için Samsung Android 7.0 Alacak Cihazlar ile ilgili bir yazı yayınlamayı uygun gördük.

Bildiğiniz üzere Samsung, Android dünyasında yüzlerce modeli olmasına rağmen diğer firmalar arasında en hızlı yaygın olarak güncelleme dağıtan firmalar arasında yer almakta. Özellikle amiral gemi olarak tabir edilen S5, S6, S7, Note4 ,Note 5 ve Edge serisi üst düzey telefonların güncelleme desteği çok daha iyi durumda.

Samsung Android 7.0 Alacak Cihazlar

Ancak her yeni Android sürümü çıktığında Samsung firması da bazı eski modellere yeni güncellemenin getirilmesi için uğraşmayabiliyor. Örneğin üzülerek belitelim ki, Note 3, S4 gibi cihazlara sahip kullanıcılar Android 7.0 desteğini alamayacak.

Bu noktada biz konumuza dönelim ve Samsung Android 7.0 Alacak Cihazlar listemize bakalım.

Samsung Android 7.0 Alacak Cihazlar

– Galaxy S7
– Galaxy S7 Edge
– Galaxy Note 5
– Galaxy S6 Edge Plus
– Galaxy S6 Edge
– Galaxy S6
– Galaxy A3 (2016)
– Galaxy A5 (2016)
– Galaxy A7 (2016)

Bu listede, Galaxy Note 4 ve S5 cihazları Android 7.0 güncellemesini ilk etapta alamayacak modeller olacak. Samsung önceliği son 2 yıl içerisinde çıkardığı modellere verecek. Ancak ilerleyen dönemlerde Galaxy Note 4 ve S5 cihazları da Android 7.0 güncellemesi alacaklar.

Yazımızı beğendiyseniz diğer teknoloji haberlerine buradan ulaşabilir, Android 7.0 ile ilgili merak ettiklerinizi yazı altına mesaj atarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Samsung Android 7.0 Alacak Cihazlar
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir