Anasayfa / Oyunlar / Şirinler Epic Run Oyunu
şirinler epic run indir

Şirinler Epic Run Oyunu

AmaçOyundaki amacınız, farklı karakterleri önünüze çıkan engelleri aşmak ve puan toplayın.
Oynanış Seçtiğiniz şirin karakteri ile sürekli olarak ilerleyerek önünüze çıkan engelleri aşın ve yakalanan şirin arkadaşlarınızı kurtarın.
Android SürümüAndroid 4.1 ve üzeri
iOS SürümüiOS 8.0 ve üzeri
Yapımcı Ubisoft
BoyutuAndroid 212 Mb, iOS 66 Mb
FiyatıÜcretsiz

Bugün sizlerle bir dönemin efsane çizgi film serisi Şirinler çizgi filminin Ubisoft firması tarafından piyasaya sürülen oyunu Şirinler Epic Run (Smurfs Epic Run) oyununun tanıtımını yapacağız. Oyunu  yazı altında paylaştığımız Şirinler Epic Run indir bölümünden indirebilirsiniz. Oyun tanıtımına geçmeden önce sizlere şirinler nedir ve şirinler tarihçesi hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Şirinler Nedir?

Şirinler, Belçika’lı çizer Pierre Culliford’un yarattığı ve çizgi roman ve çizgi film serileri ile ünlenen sevilen çizgi karakterler topluluğudur. Ülkemizde özellikle 80’li ve 90’lı yıllarda televizyonlarda bugünün orta kuşağı diye tabir edebileceğimiz kesimin çocukluğuna denk gelen dönemin efsaneleşmiş çizgi film serilerinden biridir.

En çok bilinen Şirin karakterleri; Şirin baba, Şirine, Uykucu, Şakacı, Süslü’dür. Bu arada Şirinleri sürekli rahatsız eden ve onları yakalamak isteyen kötü karakter Gargamel ve onun kedisi Azman‘ı unutmamak gerekir.

Şirinler Epic Run Oyunu

Gelelim oyunumuza. Şirinler Epic Run oyunu ünlü oyun üretici firması Epicrun tarafından üretilmiş ve piyasaya sürülmüş bir oyun. Oyunda Şirin karakterlerden birini seçerek Gargamel’in yakaladığı diğer şirin arkadaşlarınızı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

şirinler epic run indir

Bu esnada sürekli ilerleyen oyuında karşınıza değişik mekanlarda çeşitli engeller çıkıyor. Bu engellere takılmadan bölümleri atlayarak ve karşınıza çıkan altın anahtarları toplayarak değişik hediyeler de kazanıyorsunuz.

Şirinler Epic Run oyunu, oldukça eğlenceli ve boş zamanlarınızda sıkılmadan oynabileceğiniz tarzda bir oyun. Bu nedenle mobil cihazlarınızda gönül rahatlığıyla indirip kurabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseysiniz diğer oyun tanıtımlarımıza buradan ulaşabilir ve oyun ile ilgili görüşlerinizi yazı altına yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

Şirinler Epic Run indir

Şirinler Epic Run Android platformuna indirmek için tıklayın.

Şirinler Epic Run iOS platformuna indirmek için tıklayın.

 

Amaç Oyundaki amacınız, farklı karakterleri önünüze çıkan engelleri aşmak ve puan toplayın. Oynanış  Seçtiğiniz şirin karakteri ile sürekli olarak ilerleyerek önünüze çıkan engelleri aşın ve yakalanan şirin arkadaşlarınızı kurtarın. Android Sürümü Android 4.1 ve üzeri iOS Sürümü iOS 8.0 ve üzeri Yapımcı  Ubisoft Boyutu Android 212 Mb, iOS 66 Mb Fiyatı Ücretsiz Bugün sizlerle bir dönemin efsane çizgi film serisi Şirinler çizgi filminin Ubisoft firması tarafından piyasaya sürülen oyunu Şirinler Epic Run (Smurfs Epic Run) oyununun tanıtımını yapacağız. Oyunu  yazı altında paylaştığımız Şirinler Epic Run indir bölümünden indirebilirsiniz. Oyun tanıtımına geçmeden önce sizlere şirinler nedir ve şirinler tarihçesi hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Şirinler Nedir? Şirinler, Belçika'lı…

Şirinler Epic Run Değerlendirme

Grafik - 8
Ses - 7.5
Kontrol - 8.5
Eğlence - 8.5
Özgünlük - 6.5

7.8

User Rating: 3.42 ( 3 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir