Anasayfa / Oyunlar / Spike Run – Refleks ve Çabukluk Oyunu
spike run indir

Spike Run – Refleks ve Çabukluk Oyunu

Canınız sıkıldığı zamanlarda sizi hem eğlendirecek hem de reflekslerini geliştirecek Spike Run oyun incelemesi ile karşınızdayız. Oyunu indirmek için yazı altında paylaştığımız Spike Run indir başlığı altındaki linklerden indirebilirsiniz.

Spike Run Özellikleri

AmaçOyundaki amacınız, seçtiğiniz karakterle ilerlediğiniz labirentte önünüze çıkan engelleri ekrana dokunarak aşmak.
Oynanış Seçtiğiniz karakter ile sürekli ilerlerken karşınıza çıkan engelleri ekrana dokunarak tam geçiş sırasında aşmak
Android SürümüAndroid 3 ve üzeri
iOS SürümüiOS 6.0 ve üzeri
Yapımcı Ketchapp
BoyutuAndroid 32 Mb,  iOS 61.7 Mb
FiyatıÜcretsiz

Spike Run İnceleme

Android ve iOS platformları için basit ancak bir o kadar da eğlenceli oyunlar üreten Ketchapp oyun şirketinin eğlenceli oyunlarından biri ile daha karşınızdayız.

Oyunumuz mobil dünyada yer alan pek çok ilerle ve engelleri aş tarzı oyundan birisi. Oyunu farklı kılan ise oyunda oynadığınız karakteri değil de engelleri yönetmeniz.

Evet oyunda ilerlerken engelleri oynadığınız karakteri hoplatarak ya eğilerek değil de engelleri ekrana dokunarak tam geçiş sırasında etkisiz hale getirerek onları aşıyorsunuz. Bu özellik de oyunu diğer benzer oyunlardan ayıran farklı bir oyun haline getiriyor.

spike run indir

Oyun aslında anlattığımız kadarıyla kolay gibi görünse de aslında Flappy Bird gibi zor ve sinir bozucu olabiliyor. Oyuna ilk başladığınızda zamanlama konusunda ilk başta sorun yaşamanız muhtemel ancak bir süre sonra oyuna alışınca engelleri aşmak daha rahat oluyor.

Spike Run Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir oyun.

Yazımızı beğendiyseniz burada paylaştığımız diğer iOS ve Android oyun tanıtım yazılarımıza da bakmayı unutmayın. Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki Facebook paylaşım linki ile paylaşabilir Spike Run oyunu ile ilgili soru ve görüşlerinizi yazı altına mesaj atarak bize iletebilirsiniz.

 

Spike Run indir

Spike Run Android platfomuna indirmek için tıklayın.

Spike Run iOS platfomuna indirmek için tıklayın.

 

Canınız sıkıldığı zamanlarda sizi hem eğlendirecek hem de reflekslerini geliştirecek Spike Run oyun incelemesi ile karşınızdayız. Oyunu indirmek için yazı altında paylaştığımız Spike Run indir başlığı altındaki linklerden indirebilirsiniz. Spike Run Özellikleri Amaç Oyundaki amacınız, seçtiğiniz karakterle ilerlediğiniz labirentte önünüze çıkan engelleri ekrana dokunarak aşmak. Oynanış  Seçtiğiniz karakter ile sürekli ilerlerken karşınıza çıkan engelleri ekrana dokunarak tam geçiş sırasında aşmak Android Sürümü Android 3 ve üzeri iOS Sürümü iOS 6.0 ve üzeri Yapımcı  Ketchapp Boyutu Android 32 Mb,  iOS 61.7 Mb Fiyatı Ücretsiz Spike Run İnceleme Android ve iOS platformları için basit ancak bir o kadar da eğlenceli oyunlar üreten Ketchapp oyun şirketinin eğlenceli oyunlarından biri ile daha karşınızdayız. Oyunumuz mobil dünyada yer…

Spike Run Değerlendirme

Grafik - 7.5
Ses - 7.5
Kontrol - 7
Eğlence - 8
Özgünlük - 8.5

7.7

User Rating: Be the first one !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir