Anasayfa / Oyunlar / The Pit – Eğlencelik Engel Aşma Oyunu
the pit apk indir

The Pit – Eğlencelik Engel Aşma Oyunu

Bu gün boş zamanlarınızda size eğlenceli ve güzel vakit geçirmenizi sağlayacak The Pit oyun incelemesi ile karşınızdayız.

The Pit Oyunu Özellikleri

AmaçOyundaki amacınız, seçtiğiniz karakterle önünüze çıkan engellere takılmadan ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemek ve puan toplamak.
OynanışOyunda seçtiğiniz karakter sürekli koşuyor ve siz önünüze çıkan engelleri aşmak için zıplıyor ya eğiliyorsunuz.
Android SürümüAndroid 3 ve üzeri
iOS SürümüiOS 7.0 ve üzeri
YapımcıKetchapp
BoyutuAndroid 21 Mb, iOS 27 Mb
FiyatıÜcretsiz

Oyunumuz Android ve iOS platformlarına eğlencelik güzel oyunlar üreten Ketchapp firmasının popüler oyunlarında biri. Oyunu indirmek için yazı altında paylaştığımız  The Pit Apk indir başlığı altından indirebilirsiniz.

Oyunda seçtiğiniz karakter ile ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeye çalışıyorsunuz. The pit oyunu aslında tipik sonsuz koşu oyunlarından biri. Seçtiğiniz karakter sürekli koşarken önüne uçurumlardan tutun da çivili ya da hareket eden engellere kadar bir çok engel karşınıza çıkıyor.

Bu engellere takılmamak için ekrana dokunarak oynadığınız karakteri ya zıplatıyor ya da eğilmesini sağlıyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe karşınıza çıkan engellerin şekli ve zorluğu da artıyor. Dolayısıyla ilerledikçe oyunda bir hayli zorlaşıyor.

the pit apk indir

Oyunun grafikleri 3 boyutlu ve iyi denebilecek seviyede.

Oyunun oynanış açısı ise yukarıdan ve çapraz bir açı ile oynanıyor. Bu durum ilk bakışta diğer oyunlara göre garip gelse de kısa sürede buna alışıyorsunuz.

The Pit Android ve iOS platformları için ücretsiz olarak sunuluyor.

The Pit Apk indir

The Pit Android platfomuna indirmek için tıklayın.

The Pit iOS platfomuna indirmek için tıklayın.

Yazımızı beğendiyseniz diğer oyun inceleme yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz. Oyun ve yazı içeriği ile ilgili yorum ve sorularınızı yazı altına mesaj atarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bu gün boş zamanlarınızda size eğlenceli ve güzel vakit geçirmenizi sağlayacak The Pit oyun incelemesi ile karşınızdayız. The Pit Oyunu Özellikleri Amaç Oyundaki amacınız, seçtiğiniz karakterle önünüze çıkan engellere takılmadan ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemek ve puan toplamak. Oynanış Oyunda seçtiğiniz karakter sürekli koşuyor ve siz önünüze çıkan engelleri aşmak için zıplıyor ya eğiliyorsunuz. Android Sürümü Android 3 ve üzeri iOS Sürümü iOS 7.0 ve üzeri Yapımcı Ketchapp Boyutu Android 21 Mb, iOS 27 Mb Fiyatı Ücretsiz Oyunumuz Android ve iOS platformlarına eğlencelik güzel oyunlar üreten Ketchapp firmasının popüler oyunlarında biri. Oyunu indirmek için yazı altında paylaştığımız  The Pit Apk indir başlığı altından indirebilirsiniz. Oyunda seçtiğiniz…

The Pit Değerlendirme

Grafik - 8
Ses - 8
Kontrol - 8.5
Eğlence - 8.5
Özgünlük - 7.5

8.1

User Rating: 3.6 ( 2 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir