Anasayfa / Haberler / Whatsapp Yeni Yazışma Özellikleri
whatsapp bold italic mesajlaşma

Whatsapp Yeni Yazışma Özellikleri

Günümüz mobil platformlarının en çok kullanılan sohbet uygulaması Whatsapp yeni yazışma özellikleri ile metin mesajlaşma alanında da güncellemelere devam ediyor. Bunlardan en yenisi Whatsapp Bold Italic mesajlaşma.

Artık Whatsapp ile yazdığınız metin mesajlarınızda kalın, italik, üstü çizili kelime ve cümleler kullanabileceksiniz. Bunu yapabilmek için herhangi bir düğme ya da benzeri bir araç kullanmanıza gerek yok. Bu işlemleri metin içerisinde kullanacağınız özel karakterler ile yapabileceksiniz. Peki bu belirtimler nasıl olacak?

whatsapp bold italic mesajlaşma

# Metin mesajlarında bir ifadeyi kalın (bold) yazmak isterseniz, ifadeniz başına ve sonuna yıldız (*örnek*) işareti koymanız gerekiyor. Örneğin; mesajda ” Toplantı *yarın sabah* ” yazdığınızda karşı tarafa ” Toplantı yarın sabah ” şeklinde görünecek.

# Yine metinde bir ifadeyi italic yazmak isterseniz, ifadenizin başına ve sonuna alt çizgi (_örnek_) koymanız gerekmekte. Örneğin; mesajda ” Toplantı _yarın sabah_ ” yazdığınızda karşı tarafa ” Toplantı yarın sabah ” şeklinde görünecek.

# Yine mesajlarınızda bir ifadeyi üstü çizili yazmak isterseniz, ifadenizin başına ve sonuna tilde işareti (~örnek~) koymanız gerekmekte. Örneğin; mesajda ” Toplantı ~yarın sabah~ ” yazdığınızda karşı tarafa ” Toplantı yarın sabah ” şeklinde görünecek.

Whatsapp Bold Italic Mesajlaşma özelliği ile ilgili varsa sorularınızı yazı altına mesaj atarak bize iletebilirsiniz. Diğer teknoloji haberlerimize de göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
Ürün Adı
Whatsapp Bold Italic Mesajlaşma
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir