Anasayfa / Uygulamalar / XODO Pdf Reader – Mobil Cihazlara PDF Düzenleme Programı
pdf işaretleyici

XODO Pdf Reader – Mobil Cihazlara PDF Düzenleme Programı

XODO Pdf Reader İnceleme

Hayatımızın her alanında bilgisayar ve mobil cihazlarla çalışırken bilgi edinmekten tutun, ders çalışmak yada kitap okumak gibi bir çok alanda karşımıza çıkan “PDF” dosyalarını düzenleyip, üzerindeki yazıları işaretleyebileceğiniz bir mobil uygulama tanıtımıyla karşınızdayız.

Uygulamamızın adı mobil “XODO Pdf Reader”.xodo_pdf_2

Çoğumuz ders çalışırken ya da önemli bir konu hakkında bilgi edinirken “PDF dosya nasıl düzenlenir?“, “PDF yazılar nasıl işaretlenir?“, “PDF dosyalara nasıl not eklenir?” vb. soruların cevaplarını aramışızdır. İşte bu soruların cevaplarının karşılığını en güzel veren mobil uygulamalardan birisi XODO Pdf Reader.

XODO Pdf Reader kullanıcı dostu arayüzü ve ücretsiz oluşu sebebiyle mobil platfomlarda PDF düzenleme için kullanılan uygulamalar arasında en  yaygın kullanılan PDF Düzenleme programlarından biri.

Özellikle PDF formatındaki dosyalar ile modüller ile eğitim/öğretim veren okullardaki öğretmen ve öğrencilerin çok işine yarayacağını düşündüğümüz uygulamayı Android ve IOS (iPad, iPhone) cihazlarda kullanabilirsiniz.

XODO Pdf Reader uygulamasının S-Pen desteği de bulunmakta. Böylece Samsung’un S-Pen desteğine sahip tablet ve telefonları, Fatih Projesinde dağıtılan S-Pen kalemli tabletlerinde uygulamayı kalem ile kullanabilirsiniz.

Uygulama Özelliklerixodo_pdf_1

  • PDF dosyalarında önemli yerlerin altını çizebilir,
  • Metinler üzerinde serbest çizimler yapabilir,
  • Metinler üzerine notlar ekleyebilir,
  • Çizgi ve serbest çizimlere ilave olarak önemli yerlere ok veya farklı şekiller ekleyebilir,
  • Metinleri daire, oval çizgiler ile işaretleyebilir,
  • Düzenlediğiniz dosyaları telefonunuza ya da Google Drive ya da Dropbox gibi bulut depolama alanlarına kaydedebilirsiniz.

Uygulama Tanıtım Videosu

XODO Pdf Reader İndir

Uygulamayı Android cihazlara indirmek için tıklayın.

Uygulamayı IOS (iPad, iPhone) cihazlara indirmek için tıklayın.

XODO Pdf Reader İnceleme Hayatımızın her alanında bilgisayar ve mobil cihazlarla çalışırken bilgi edinmekten tutun, ders çalışmak yada kitap okumak gibi bir çok alanda karşımıza çıkan "PDF" dosyalarını düzenleyip, üzerindeki yazıları işaretleyebileceğiniz bir mobil uygulama tanıtımıyla karşınızdayız. Uygulamamızın adı mobil "XODO Pdf Reader". Çoğumuz ders çalışırken ya da önemli bir konu hakkında bilgi edinirken "PDF dosya nasıl düzenlenir?", "PDF yazılar nasıl işaretlenir?", "PDF dosyalara nasıl not eklenir?" vb. soruların cevaplarını aramışızdır. İşte bu soruların cevaplarının karşılığını en güzel veren mobil uygulamalardan birisi XODO Pdf Reader. XODO Pdf Reader kullanıcı dostu arayüzü ve ücretsiz oluşu sebebiyle mobil platfomlarda PDF düzenleme için kullanılan uygulamalar arasında en…

XODO Pdf Reader Değerlendirme

Arayüz
Kullanım Kolaylığı
İşlevsellik
Stabilite

89 Puan

User Rating: 4.63 ( 2 votes)

2 Yorumlar

  1. Bu programda hazır PDF üzerinden metin silme işlemini yapamıyorum bir türlü beceremedim. Yardımci olabilir misiniz? Nasıl yapabilirim bu işlemi?

    • Düzenlemek istediğiniz PDF dosyası, düzenlemeye karşı korumalı olabilir. Koruma olmayan başka bir PDF dosyası üzerinde deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir